0352 336 13 00

3S OTOMOTİV

kayseri servis kayseri servis kayseri servis

3S Otomotiv Hakkımızda3S Otomotiv ailesi olarak her konuda tecrübemiz ve yılların deneyimli servis elemanlarımızala 3 yılı aşkın bir süredir sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Kayseri'deki 1500 m2’lik sevisimizle, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyi ve tecrubeyi birleştirdik. Özel Servis olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak sizin için ve bizim için değerli otomobilinizin her türlü bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Müşteri memnuyetini ilk günlerden beri önemsediğimizigün geçtikçe artan müşteri sayımızla ispatladık.

MisyonumuzMisyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmamızla koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Şirketinden ve yaptığı işlerden memnun çalışanlara sahip olmaktır. Bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmaktır. Müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

VizyonumuzVizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çalışanları ve kurumsal yapısıyla çevresine güven veren bir şirketi olmaktır. Müşterilerimize, otomobillerini en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmektir. Kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmaktır. Mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.